לקוחות ממליצים

green-seperator

מרכז הבנייה הישראלי

green-seperator

ז'בוטינסקי 72, רמת-גן

green-seperator

קריניצי 55, רמת-גן

עדיאל קרתי- קרינצי 55, רמת גן.

האם ניתן להתעסק בבניה בלי לאכול את הלב ?
לבוסס בתערובת של בירוקרטיה ממשלתית, קשיי ביצוע, איתור בעלי זכויות בקרקע, רישומים משפטיים, התעסקות עם מחזיקי נכס שלא כדין, מבלי לצאת מהדעת ?
במשך תקופה ארוכה של מספר שנים, אני פועל מול הצוות של "יחד" בפרויקט "תמ"א 38" כאחד מבעלי הנכס.
עם ניסיון ארוך בתעשיית ה"הי-טק", בתפקידים בכירים, כולל הקמת מפעלים, אני מכיר את זה ויודע כמה תחום הייזום יכול להיות קשה מכוער !
והנה, קבוצה ייחודית שמובילה עשייה מוצלחת ומבורכת ברוח טובה וכל הזמן להיות מוקף במקצועיות, יושר, רצון טוב, אורך רוח, חיוך ועזרה

תודה, ביחד נצליח, עדיאל קרתי- קרינצי 55 רמת גן.

green-seperator

הדר 10, רמת גן

green-seperator

השקמה 11, רמת גן

כמה מילים טובות

ברצוני להעלות על הכתב כמה מילים כנציג הוועד ובשם הדיירים מרחוב השקמה 11 רמת גן.

לפני כ- 5 שנים, בשיא פריחת התמ"א 38 ברמת גן ,בתקופה של כשנתיים ימים, התייצבו בביתי כמה וכמה נציגי יזמים עם הצעות מפתות בתמורה להסכמות לפרוייקט תמ"א 38. מרביתם לא היו רציניים וחלקם אף נופפו בהבטחות שלימים הסתברו כהבטחות שווא.

באחת הפגישות ישבו מולנו ניר טל וגל אגוזי. מכאן כבר הורגש ההבדל.

הם היו היחידים שהשאירו רושם טוב ואמין וככל שעבר הזמן נוכחנו לדעת שצדקנו בבחירה.  מאז ממפגש למפגש התהדק הקשר המצוין ביניהם לדיירים ולנציגי הועד. הם הלכו אתנו צעד צעד בכל התהליך מתחילתו ועד היום כאשר הבניין כבר נמצא בתהליך בניה מתקדם. אני מבקש להודות לכם ולשאר עובדי יח"ד שבחרתם להוציא לפועל את הפרוייקט. תודה על הליווי, האכפתיות והסבלנות עם הדיירים שהיו זקוקים לכך. ישר כח.

אשמח לתת המלצות לכל דורש.                                                                                                         בברכה,

עופר חנניה