אנו מאמינים כי הגיעה העת לחדש את סביבת המגורים העירונית.

יחד נדל”ן מתמחה בייזום פרויקטים במסגרת תמ"א 38 תיקון 2 -הריסה ובנייה מחדש. במסגרת הפרויקט, בעלי הדירות ייהנו מבניין חדש מודרני ועמיד מפני רעידות אדמה, דירה מורחבת שערכה הושבח, חבילת בטוחות מורחבת, שכ"ד מלא בכל תקופת הבנייה כולל העברות מטלטלין, והכל ללא הוצאה כספית מצד בעלי הדירות.

יחד נדל"ן מקדמת פרויקטים באזורי הביקוש, בדגש על תל אביב, רמת גן, גבעתיים, רמת השרון והרצליה. אנו מעורבים בכל שלבי הבניה: יזמות, רישוי, בניית הדירות, שיווקן ומסירתן. כל זה נעשה תוך כדי הקפדה על עקרונות העבודה בהם אנו דוגלים: איכות בנייה גבוהה ובטוחה, מצוינות תפעולית, ניהול לוח זמנים קפדני ובלתי מתפשר, הקשבה ללקוח וקיום דיאלוג שקוף בגובה העיניים עם בעלי הדירות.

אנו מזמינים אתכם להכיר את הצוות שלנו:

ארי אוריאלי

בעלים ויו"ר יחד נדל"ן

"המפתח לעשיית דבר טוב יותר הוא ניהול נכון. הסיפור שלנו מתחיל עם אמונה אחת שהכול יכול להיעשות יותר טוב. אני מאמין שבתחום שלנו, תחום הבנייה, ניהול נכון ויעיל מביא הצלחה".

ארי אוריאלי לשעבר מנכ”ל "תדהר בניה" ומשנה למנכ”ל קבוצת תדהר.

אוריאלי קיבל את אות מרכז הבנייה הישראלי על קידום תפיסות הניהול והאיכות בענף הבנייה והקבלנות בישראל. בנוסף, אוריאלי ביחד עם תדהר, קיבל את אות מכון התקנים על תרומה לקידום תפיסות ניהול בענף הבנייה, וזכה בפרס הלאומי לאיכות על הקמת מערכת ניהול איכותית ופרסים נוספים. ב-14 השנים בתדהר בנה ויזם ארי אלפי יחידות דיור בכל חלקי הארץ ובעולם. ארי מהנדס תעשייה וניהול בהכשרתו ובעל תואר שני במנהל עסקים. ארי נשוי+4, יוצא סיירת מטכ"ל וטריאתלט מצטיין. בנוסף, ארי אוריאלי הוא המייסד והבעלים של “Just Manage”, מערכת טכנולוגית מתקדמת המאפשרת למשתמש בה כלי לשליטה וניהול הפרויקט ביעילות המירבית.

גל אגוזי

בעלים ומנכ"ל יחד נדל"ן

"אל תגידו יום יבוא, הביאו את היום". אני מאמין שבחיים הדברים אינם קורים מעצמם. בתחום הנדל"ן ובתמ"א 38 בפרט, יש לנקוט בגישה פעילה על מנת שפרויקטים ירקמו עור וגידים".

עורך דין (LLB), בעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בר אילן (MBA) עם התמחות בשיווק. בוגר לימודי נדל"ן של המרכז הישראלי לבנייה.
גל מילא תפקידי ניהול בכירים במשרדי פרסום מובילים, בעל ניסיון רב בתחום השיווק, הפרסום והדיגיטל.
אחראי על הניהול השוטף של החברה, וכן על התחום השיווקי והמשפטי. נשוי + 2, יוצא יחידה 8200 ויחידה 504 בחיל המודיעין. חובב ספורט, טריאתלט ומרתוניסט.

ניר טל

בעלים ומנכ"ל יחד נדל"ן

"אתה יכול לחלום ולעצב את המקום היפה ביותר בעולם, אך נדרשים אנשים טובים ומקצועיים כדי להפוך את החלום למציאות"

לניר טל 25 שנות ניסיון בתחום הנדל"ן והוא בעל ניסיון בייזום בארץ ובעולם. קבלן רשום בארה"ב ובעל רישיון תיווך נדל"ן בארץ. ב-22 שנותיו בארה"ב, עסק בנדל"ן מסחרי, אדריכלות ותיווך
ניר אחראי על הפיקוח והתכנון האדריכלי בחברה .

ניר טל ,+4 ילדים, חובב ג'יפים, טיולי שטח, צלילה וסנובורד.

פלג רז

מנהל כספים

"דין פרוטה כדין מאה, בין אם היא של לקוחותינו או ספקינו או שלנו. אנו מקפידים לנהל את מחלקת הכספים של יחד נדל"ן במצוינות, דקדקנות וברגישות מירבית"

בוגר תואר ראשון בהצטיינות מהאוניברסיטה העברית.
בעל ניסיון של מעל 8 שנים בתחום הכספים.
בעברו ניהל את תחום לקוחות האשראי בחברת כלל אחזקות.

ג'ודי בן שבת

מנהלת קשרי לקוחות

לג'ודי בן שבת ניסיון רב שנים בתחום משאבי אנוש גיוס ורווחה בחברות מובילות במשק בתחום הבניה והפיקוח על פרויקטים.

גרפולוגית מוסמכת, בוגרת קורס מינהל עסקים, בוגרת קורס מנהלי משאבי אנוש ותפעול לוגיסטי.

אמא + 2, חובבת טבע וים, טיולי גי'פים בשטח, חובבת שיט מפרשיות 420 וסירת קטמרן.

הפסימסטים מתלוננים על הרוח, האופטימסטים מחכים שהיא תשתנה, הראליסטים משנים את כיוון המפרש.

מאמינה שעם צוות איכותי,נחוש מתמיד ומקצועי זוהי הנוסחה להוביל פרויקט נדלן להצלחה.